OG Content Administration (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Updated
ca: Actualitzat

en: All
ca: Tot

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Override title
ca: Sobreescriu el títol

en: Published
ca: Publicat

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Administration Menu
ca: Menú d'administració

en: author
ca: autor

en: Apply
ca: Aplica

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
