OG Content Administration (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Group
da: Gruppe

en: Author
da: Forfatter

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Updated
da: Opdateret

en: All
da: Alle

en: Add content
da: Tilføj indhold

en: Override title
da: Tilsidesæt titel

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Defaults
da: Standarder

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Administration Menu
da: Administrationsmenu

en: author
da: forfatter

en: Apply
da: Udfør

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: - Choose an operation -
da: - Vælg en handling -

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
