OG Content Administration (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Updated
fi: Päivitetty

en: All
fi: Kaikki

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Override title
fi: Ohita otsikko

en: Published
fi: Julkaistu

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: author
fi: kirjoittaja

en: Apply
fi: Käytä

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: - Choose an operation -
fi: - Valitse toimenpide -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: There is no content in this group.
fi: Ryhmässä ei ole sisältöä.
