OG Content Administration (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (31 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Group
fr: Groupe

en: Author
fr: Auteur

en: Enabled
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Weight
fr: Poids

en: Updated
fr: Mis à jour

en: All
fr: Tout

en: Add content
fr: Ajouter du contenu

en: Override title
fr: Supplanter le titre

en: Published
fr: Publié

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: author
fr: auteur

en: Apply
fr: Appliquer

en: Publish
fr: Publier

en: Unpublish
fr: Dépublier

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: - Choose an operation -
fr: - Choisir une opération -

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: There is no content in this group.
fr: Il n'y a aucun contenu dans ce groupe.

en: Change value
fr: Modifier la valeur

en: Change author
fr: Modifier l'auteur
