OG Content Administration (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: « first
gu: પ્રથમ
