OG Content Administration (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (28 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Group
hi: समूह

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Weight
hi: मान

en: Updated
hi: अद्यतित

en: All
hi: सभी

en: Add content
hi: सामग्री जोड़ें

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: author
hi: लेखक

en: Apply
hi: लागू करें

en: Publish
hi: प्रकाशित करें

en: Unpublish
hi: अप्रकाशित करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
