OG Content Administration (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (36 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Group
ja: グループ

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Reset
ja: リセット

en: Weight
ja: ウェイト

en: Updated
ja: 更新

en: All
ja: すべて

en: Add content
ja: コンテンツを追加

en: Override title
ja: タイトルをオーバーライド

en: Published
ja: 掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: author
ja: 投稿者

en: Apply
ja: 適用

en: Publish
ja: 掲載

en: Unpublish
ja: 非掲載にする

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: - Choose an operation -
ja: - 操作を選択 -

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: There is no content in this group.
ja: このグループにコンテンツはありません。

en: Change value
ja: 値を変更

en: Change author
ja: 投稿者を変更
