OG Content Administration (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: All
jv: Kabèh

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Override title
jv: Tumpuki judhul

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
