OG Content Administration (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
