OG Content Administration (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: All
lv: Visi

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Administration Menu
lv: Administrēšanas Izvēlne

en: author
lv: autors

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
