OG Content Administration (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: All
oc: Tot

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Override title
oc: Suplantar lo títol

en: Published
oc: Publicat

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: author
oc: autor

en: Apply
oc: Aplicar

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: - Choose an operation -
oc: - Causir una operacion -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
