OG Content Administration (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз
