OG Content Administration (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Updated
sk: Aktualizované

en: All
sk: Všetky

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Defaults
sk: Predvolené

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Administration Menu
sk: Administračné menu

en: author
sk: autor

en: Apply
sk: Použiť

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
