OG Content Administration (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: All
sl: Vsi

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Published
sl: Objavljeno

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
