OG Content Administration (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Override title
th: ชื่อแทนที่

en: author
th: ผู้เขียน

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่
