OG Content Administration (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Updated
ast: Anováu

en: All
ast: Too

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
