OG Content Administration (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Updated
az: Yeniləndi

en: All
az: Hammısı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Override title
az: Başlığı ləğv edin

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: author
az: müəllif

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
