OG Content Administration (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: « first
hy: « առաջինը
