OG Content Administration (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (31 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Group
it: Gruppo

en: Type
it: Tipo

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Reset
it: Ripristina

en: Weight
it: Peso

en: Updated
it: Aggiornato

en: All
it: Tutti

en: Add content
it: Aggiungi contenuto

en: Override title
it: Forzatura titolo

en: Published
it: Pubblicato

en: Desc
it: Disc

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Save Changes
it: Salva le modifiche

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: author
it: autore

en: Apply
it: Applica

en: Publish
it: Pubblica

en: Unpublish
it: Non pubblicare

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: - Choose an operation -
it: - Scegli una azione -

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
