OG Content Administration (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: All
lt: Visi

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: author
lt: autorius

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Manage Content
lt: Tvarkyti Turinį
