OG Content Administration (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Reset
fa: اعاده

en: Weight
fa: وزن

en: Updated
fa: به‌روز

en: All
fa: همه

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Override title
fa: تنقیح عنوان

en: Published
fa: منتشر شده

en: Desc
fa: نزولی

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: author
fa: نویسنده

en: Apply
fa: تایید

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: لغونشر

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
