OG Content Administration (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Updated
ro: Actualizat

en: All
ro: Toate

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Override title
ro: Suprascrie titlul

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Defaults
ro: Implicite

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Administration Menu
ro: Meniu de administrare

en: author
ro: autor

en: Apply
ro: Aplică

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: - Choose an operation -
ro: Alegeți operațiunea

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
