OG Content Administration (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: All
sv: Alla

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Override title
sv: Åsidosätt titel

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Administration Menu
sv: Administrationsmeny

en: author
sv: författare

en: Apply
sv: Applicera

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: - Choose an operation -
sv: - Välj en funktion -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: There is no content in this group.
sv: Det finns inget innehåll i denna grupp.
