OG Content Administration (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: All
cs: Vše

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Override title
cs: Přepsat název

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: author
cs: autor

en: Apply
cs: Použít

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
