OG Content Administration (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: All
el: Όλες

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Override title
el: Παράκαμψη τίτλου

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: author
el: συγγραφέας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
