OG Content Administration (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Updated
et: Uuendatud

en: All
et: Kõik

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: author
et: autor

en: Apply
et: Rakenda

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Change value
et: Muuda väärtus

en: Change author
et: Muuda autorit
