OG Content Administration (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Updated
he: עודכן

en: All
he: הכל

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Override title
he: דריסת הכותרת

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Administration Menu
he: תפריט ניהול

en: author
he: מחבר/ת

en: Apply
he: החל

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
