OG Content Administration (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: All
ka: ყველა

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Override title
ka: სათაურის გადაწერა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Administration Menu
ka: ადმინისტრირების მენიუ

en: author
ka: ავტორი

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
