OG Content Administration (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: All
ku: هەموو

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
