OG Content Administration (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: All
mn: Бүгд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
