OG Content Administration (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: All
ps: ټول

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
