OG Content Administration (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (38 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Group
pt: Grupo

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Reset
pt: Redefinir

en: Weight
pt: Peso

en: Updated
pt: Atualizado

en: All
pt: Tudo

en: Add content
pt: Adicionar conteúdo

en: Override title
pt: Sobrescrever título

en: Published
pt: Publicado

en: Desc
pt: Decrescente

en: Defaults
pt: Padrões

en: Save Changes
pt: Salvar alterações

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: próximo ›

en: Administration Menu
pt: Menu administrativo

en: author
pt: autor

en: Apply
pt: Aplicar

en: Publish
pt: Publicar

en: Unpublish
pt: Despublicar

en: « first
pt: « primeiro

en: last »
pt: último »

en: Offset
pt: Deslocamento

en: - Choose an operation -
pt: - Escolha uma operação -

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Manage Content
pt: Gerenciar conteúdo

en: Asc
pt: Ascendente

en: There is no content in this group.
pt: Não há nenhum conteúdo neste grupo.

en: Change value
pt: Mudar valor

en: Change author
pt: Mudar autor
