OG Content Administration (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Reset
uk: Скинути

en: Updated
uk: Оновлено

en: All
uk: Все

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Defaults
uk: Умовчання

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Administration Menu
uk: Меню Адміністрування

en: author
uk: автор

en: Apply
uk: Застосувати

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: - Choose an operation -
uk: - Оберіть операцію -

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Manage Content
uk: Керувати вмістом

en: Asc
uk: Зрост

en: There is no content in this group.
uk: В цій групі поки відсутні матеріали.

en: OG membership from node
uk: Участь в ОГ з матеріалу

en: Add group content
uk: Додати матеріал групи
