OG Default Members (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Group
am: ቡድን

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Mail
am: ደብዳቤ
