OG Default Members (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Group
ast: Grupu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Save
ast: Guardar
