OG Default Members (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Group
fr: Groupe

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Save
fr: Enregistrer

en: Mail
fr: Courriel

en: Default roles
fr: Rôles par défaut

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: Add member
fr: Ajouter un membre

en: Find and manage group members.
fr: Trouver et gérer les membres du groupe.

en: Initialize default memberships
fr: Initialiser les adhésions par défaut

en: Manage default members
fr: Administrer les membres par défaut

en: OG default members
fr: Membres par défaut OG
