OG Default Members (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Group
jv: Grup

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Save
jv: Simpen

en: Mail
jv: Surat
