OG Default Members (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Save
sr: Сачувај

en: Mail
sr: Пошта
