OG Default Members (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Find and manage group members.
ug: گورۇپپا ئەزالىرىنى ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش
