OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Group
af: Groep

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Save
af: Stoor

en: Mail
af: E-pos
