OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Group
ar: المجموعة

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Save
ar: حفظ

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني
