OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Group
bo: ཁག

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག
