OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Group
cs: Skupina

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Save
cs: Uložit

en: Mail
cs: E-mail
