OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Group
el: Ομάδα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα
