OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Group
gl: Grupo

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Save
gl: Gardar

en: Mail
gl: Correo-e
