OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Username
id: Nama pengguna

en: Group
id: Grup

en: Organic groups
id: Kelompok organik

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Save
id: Simpan

en: Mail
id: Email
