OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა
