OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Group
ku: گرووپ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
