OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Group
mg: Vondrona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory
