OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Organic groups
ml: ഓർഗാനിക് ഗ്രൂപ്പുകൾ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Mail
ml: മെയിൽ
